360° Universaalne klamber

PIAA Universaalne kinnitus: Parim lahendus lisatulede kinnitamiseks. Sobilik erinevate lisaseadmete ja tuledega, see vastupidav ja lihtsasti kasutatav kinnitus tagab turvalise kinnituse, kus iganes te seda vajate. Paranda oma sõiduki funktsionaalsust PIAA Universaalse klambriga.

75.00

Laos

Kirjeldus

PIAA 360 Universaalne klamber on parim lahendus mootorrataste kukkumisraudadele tulede kinnitamiseks. Sobib erineva diameetriga torudele. Toode on loodud sobima erinevatesse tingimustesse. Klambrit on lihtne paigaldada. Tagab stabiilse kinnituse lisatudele, mis tagab hea nähtavuse ja turvalisuse.

  • Universaalne: Toode sobib järgneva mõõtudega torudele: 19mm, 25,4mm, 28,575mm, 31.75mm, mis on sobilik enamustele mootorratastele paigaldamiseks.
  • Vastupidav konstruktsioon: Loodud kõrge kvaliteediga materjalidest. PIAA 360 Universaalne klamber on loodud vastu pidama rasketele sõidutingimustele, tagades pikaaegse vastupidavuse ja kindluse.
  • Vastupidav kinnitus: Sisaldab turvalist kinnitusmehhanismi, see klamber pakub stabiilset ja turvalist kinnitust tuledele, vähendades värinat ja tagades parima soorituse.
  • Lihtne paigaldada: Kasutajasõbralik disain, klambri paigaldus on kiire ja lihtne. Ei vaja paigalduseks eritööriistu ega kogemust.
  • Üks komplekt sisaldab kahte kinnitust.

Lisainfo

Värv

Paigaldamise diameeter

19.05mm, 25.4mm, 28.575mm, 31.75mm

related products