miks PIAA?

PIAA toodab kõrgtehnoloogilisi valgustuslahendusi ja tarvikuid erinevatele mootorsõidukitele.

PIAA Corp. asutati aastal 1963 pühendumusega toota maailmatasemel sõidutulesid, mida kliendid saaksid kasutada uhkuse ja enesekindlusega. Seda lubadust hoitakse au sees tänapäevani, kombineerides turupõhiseid kontseptsioone uusimate tehnoloogiatega,et muuta Sinu sõidud pimedas, rasketes ilmastikuoludes ja igasugusel maastikul võimalikult ohutuks. Arendustegevus PIAA jaoks kesksel kohal ja seda võetakse tõsiselt. 

Alates 1963. aastast on PIAA disainiprotsess keskendunud turu parimate toodete loomisele – ilma kompromissideta. PIAA on oma tootevalikut laiendanud sõidu- ja udutulede pealt asenduspirnide ja kvaliteetsete kojameesteni. Tänasel päeval on PIAA teejuhiks uute arengusuundadega LED reflektorite tehnoloogias ja halogeen- ja udutulepirnide arendamises. 

Toyota Gazoo Racing World Rally Team

PIAA on üle maailma tuntust kogunud ka läbi WRC sarja. Juba aastaid on Toyota Gazoo Racing Yaristele tootetud spetsiaalseid tulesid ning kasutusel on ka Si-Tech kojamehed. Tänu nende kahe kombinatsioonile on juhtidel parem nähtavus nii mudastes, vihmastes kui lumistes tingimustes ja pimedas. Loob kõik eeldused heade tulemuste saavutamiseks.